Erboy Plast...Kaliteli, Güvenli Alışveriş...
Close
Filters
Ara

HAKKIMIZDA

1989 Yılında kurulan ERBOY PLAST PLASTİK TİC VE LTD ŞTİ. bugüne kadar dürüst, güvenilir, kaliteli hizmet anlayışı ve ekip çalışması ile gelişmesini sürdürmüş iş yaşamında bugünkü konumuna ulaşmıştır.

 ERBOY PLAST PLASTİK TİC VE LTD ŞTİ başlıca hedefini sektöründe en iyi hizmeti ve ürünü en uygun fiyata sunmaktan başka kişi ya da kurum ayırt etmeksizin müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak onlar ile yıllar boyu sürecek bir işbirliği ve güven inşa etmek olarak belirlemiştir. Amacımız kalite ve hizmeti vazgeçilmez ilkeler olarak benimsemek ve bu ilkelerin sürekliliğini sağlamaktır

Altyapı, sulama ve bina gruplarında geniş ürün yelpazesi, hızlı servis ve çözüm ortaklığı yaklaşımı başlıca hizmet prensibimizdir.

MİSYON

Sektörün saygın firmalarından biri olan PİLSA PLASTİK A.Ş. 'nin ve EGE YILDIZ A.Ş ana bayiliğini ve genel dağıtıcılığını da üstlenmiş olan firmamız bu misyonuyla gücünü arttırıp doğru projelere katkı sağlamanın gururunu da yaşamaya başlamıştır.

VİZYON

    Faaliyet gösterdiğimiz plastik boru ve ambalaj sektöründe sunduğumuz geniş ürün yelpazemiz ve hizmetlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini en iyi şekilde uygulamak