Welcome to Erboy Plast Turkey
Close
Filters
Search

UH-PVC RAKOR

Pvc rakor, tesisattaki boruları kaçak yapmayacak bir şekilde birleştirerek, birbirlerine eklemek için kullanılan bir bağlantı parçasıdır. Özellikle son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu parça, en kaliteli firmalar tarafından üretildiğinde garanti altında olmakta ve böylelikle kullanım hatası dışında oluşan problemler, kolaylıkla çözülebilmektedir. 

Bir borunun ucuna takılan ve serbestçe dönebilecek şekilde geçirilmiş olan rakor, diğer boruyu karşıya eklemek için kullanılan bir parçadır. Somun biçiminde olan bu parça bilezik olarak da adlandırılmaktadır. 

Sıhhi tesisatlarda döndürülmeyen boruların arasına takılarak, boruların döndürülmeden ve hasar görmeden birbirlerine takılmasını sağlayarak oluşabilecek hasarı minimuma düşüren bir parçadır. 

Özellikle son yıllarda ülkemizdeki tesisatçılar ve benzeri sektörlerdeki çalışanlar tarafından yapılan hatalar, evlerimizde hiçbir ustaya ihtiyaç duymaksızın düzeltilebilmekte ve bu parçaların montajı oldukça kolay olmaktadır.  

Pvc rakor fiyatları da kullanılacak belirli bir sezon olmadığından dolayı genellikle aynı düzeyde seyir etmektedir. Bu fiyatlar piyasaya göre değişebilmekte, ülke ekonomisinde oluşan iniş çıkışların büyük küçük fark etmeksizin her ürüne yansıması gözlemlenebilmektedir. 

Her geçen gün ilerleyen teknoloji ve sürekli güncellenen ürün stokları, artan nüfusun da etkisiyle büyük bir dönüşüm içerisindedir. 

Rakor fiyatları aynı düzeylerde olsa da bazen sık görülen talep sayesinde artabilmekte veya azalabilmektedir. Siz de en uygun fiyata rakor sahibi olmak için küçük bir araştırma yapabilir ve sitemizden cebinize uykun rakor fiyatlarına ulaşabilirsiniz. 

View as Grid List
Sort by
Display per page