Erboy Plast...Kaliteli, Güvenli Alışveriş...
Close
Filters
Ara

PVC BORU VE EK PARÇALAR

Pvc boru, uzun yıllardır en çok kullanılan nalbur araç gereçlerinden biridir. Genellikle bağlantı parçası olan pvc boru, birçok pvc parçayı birbirine bağlamakta kullanılmaktadır. Şebeke suyu kullanımı sonucu ortaya çıkan kirli suyu kanalizasyon ve benzeri atık toplama alanlarına iletmeyi sağlayan borulardan biri olan pvc boru, su geçirmez özelliği ve yüksek kalitesi ile uzun zamandır en çok tercih edilen boru çeşitlerinden biri olmuştur. 

Basınçlı içme suyu kanalları ve daha birçok alanda kullanılan pimaş boru veya pvc borular, uzun yıllardır hayatımızda yer almakta ve birçok büyük şirket ve fabrika tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.İstanbul'da pvc boru üreticileri denince en tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz. Yüksek mukavemetli malzemelerden üretilen bu borular, suya dayanıklı olduğu gibi kolay kolay aşınmaz ve eskimemektedir.  

Pimaş Boru denince Erboy Plastik

Özellikle de mutfak, banyo ve bahçe sulama giderlerinde kullandığımız pvc borular, farklı sıhhi alanlarda sürekli kullanılarak kalitesini göstermektedir. Çatlak ve kırık oluşumu riskinin en az görüldüğü bu borular, son yıllarda daha da kaliteli firmalar tarafından üretilerek en kusursuz hale getirilmişlerdir. 

Ayrıca bütün bunlara ilave olarak pvc boru fiyatları emsallerine göre daha uygun olarak bilinmektedir.

Pvc Boru Kalitesi !

Pvc boru, veya pimaş boru bakteri üremesine sebep olmadığından dolayı su giderleri gibi hijyen gerektiren alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Genellikle yanlış kullanım sonucunda ortaya çıkan boru tıkanmaları gibi olumsuz olaylar, hiç istenmeyen durumlar arasında yerini almaktadır. Lavaboların uzun süre yağ ve çeşitli kirlere maruz bırakılması ve aynı zamanda lavaboya kaçan mısır, kahve ve benzeri yabancı maddelerin birikmesiyle oluşabilen boru tıkanıklıkları, aynı zamanda tuvalet giderlerine atılan kağıt ve peçete gibi maddelerle de tıkanabilmektedir. Pimaş boru üreticileri Erboy Plast demektir :)

Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan ve sıklıkla duyduğumuz boru tıkanıklıkları, kalitesiz olan borular tarafından yaşanmakta ve bu gibi durumlarda teknik servisler ve tamirciler çağrılmalıdır. 

Pvc borular en kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, yüksek mukavemetli olmaları nedeniyle tıkanma vakaları çok az yaşanmakta ve bu yaşanan vakaların çoğu da kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır. Doğru kullanıldığı taktirde pvc boru, piyasanın en kaliteli borularından biri olmakta ve buradaki kalitesini korumaktadır. Özellikle de bu gibi borular, en iyi ve kaliteli üreticilerden alınmalı olumsuz olaylara karşı bu şekilde tedbir alınmalıdır. Pvc boru, kalitesini yıllardır göstermekte ve en sık tercih edilen borulardan olmaktadır. 

Pvc boru üreticileri İstanbul 'da Erboy plast başta olmak üzere belli başlı firmalar bulunmakla beraber, alacağınız pimaş boru yanısıra işin teknik desteği ve takibi, müşteri memnuniyeti de önemli olduğundan firmamız bu konuda oldukça tercih edilen bir firma olmuştur. 

Görüntü Kutu Liste
Sırala
Ekran her sayfa