Erboy Plast...Kaliteli, Güvenli Alışveriş...
Close
Filters
Ara

Gözetleme Camı

Gözetleme camı, soğutma likit hatlarında soğutucu akışkanın içerisinde bulunan nem ayırıcısından, dönüş tarafındaki yağ miktarını incelemek için kullanılmakta ve özellikle son yıllarda en çok tercih edilen küçük ekipmanlardan biri haline gelmektedir. 

Gözetleme camları içlerinde bir renk indikatörü bulundurmaktadır. Bu indikatör soğutucu akışkan içerisindeki nem miktarına göre renk değiştirmekte ve kullanıcıya bilgi vermektedir. Gözetleme camlarında bulunan kaynaklı ve rakorlu çeşitler, müşteri için en uygun şekilde seçilmeli ve kullanıma sunulmalıdır. 

Birçok boru ve diğer ekipmanlarda kullanılabilen bu parça, insanlara çok yardımcı olduğundan ve zaman kazandırdığından uzun zamandır tercih edilmektedir. Aynı zamanda çok iyi marka ve ürünlerin ortaya çıkmasıyla varlığını giderek ortaya koyan bu gibi küçük ama hayat kurtaran ekipmanlar, doğru kullanıldıkları sürece ömür boyu garanti altındadırlar ve kolay kolay hasar görmezler. 

En iyi ve kaliteli ürünlere ulaşmak için küçük çaplı bir araştırma yapmak yeterlidir. Gözetleme camı son zamanlarda çok sık aranan bir parça olsa da uzun yıllardır kullanılması ve birçok marka tarafında üretilmesi gözetleme camı konusundaki çeşitliliği de arttırmaktadır. 

Genellikle su tahliye etme ve benzeri borulara monte edilerek kullanılan bu aparatlar, küçük olsalar bile en iyi şekilde kullanılarak görevlerini icra etmektedirler. Bu nedenle ne olursa olsun kalitesinden ödün vermeyen bu küçük parçalar, büyük bir hizmet kalitesi sağlayarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. 

Soğutma ve klima sistemlerinin likit hatlarında kullanılan ve içerisinde bulunan akışkanın nemlilik oranını aynı zamanda da yağ dönüş hatlarındaki yağ seviyesini gözlemlemek için kullanılan gözetleme camı, renk değiştiren bir göstergeye sahip olduğundan kolaylıkla anlaşılmakta ve her yaştan müşterinin kolaylıkla anlayabilmesi adına dizayn edilmektedir.  

Sıvı deposundaki su seviyesini ve kompresör haznesinde bulunan yağ seviyesini gözlemlemek için de kullanılan gözetleme camı, birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır. Üstün sızdırmazlık özelliği taşıyan bu parça, çeşitli akışkan ve sistem yağlarında da ekstra sızdırmazlık sağlamaktadır. Bunun yanı sıra patlamaya ve birçok olumsuzluğa karşı özel olarak tasarlanmış dayanıklı camı, gövde içerisinde sabitlenmiş olup oldukça güvenli ve temizdir. 

Görüntü Kutu Liste
Sırala
Ekran her sayfa