Welcome to Erboy Plast Turkey
Close
Filters
Search

U-PVC Kayar Manşon

Manşon, boru tesisatları gibi sistemlerde boruların birbirlerine kaynaklı veya kaynaksız olarak bağlanmasını sağlayan veya lehim ile birleştirilmesine olanak sağlayan bir bağlantı elemanıdır. Boru ile manşon birbirlerine kaynak ve benzeri ısı araçlarıyla birleştirilebileceği gibi pvc kayar manşon ve boru ucunun dişli olması ile de birleştirilebilir.  

Hem kullanımı kolay olan hem de montaj için ustalığa gerek duyulmayan pvc kayar manşon, kolaylıkla birleştirilebilir. Büyük projelerden tutun da evlerimizdeki basit tesisatlara kadar her alanda kullanılan kayar manşon, son zamanlarda oldukça tercih edildiğinden kullanımı çok yaygındır. 

Tek bir borunun uzunluğunun yetmeyeceği yerlere başka bir boru kesilerek manşon ile bağlanabilmektedir. Tesisatlarda kullanılan boruların tam olarak aynı ölçülerde olmadığını göz önünde bulundurursak, oldukça işe yarayan bir parça olan kayar manşon müşteriler için en kaliteli şekilde üretilmekte ve insanların hizmetine sunulmaktadır. 

Manşonlarda bulunan dişi dişliler, borularda bulunan erkek dişlilerle tam uyum halinde olmaktadırlar ve böylelikle çok sağlam bir montaj oluşmaktadır. Kayar manşonun en önemli özelliği de montajı kolaylaştırmasıdır.  

Manşonların çapları büyüdükçe ve aynı zamanda basınçları da arttıkça kalınlık ve uzunlukları da artmaktadır. Birçok sektörde ve mekanda sıklıkla kullanılan pvc kayar manşon, uzun yıllardır sıklıkla tercih edilen bir malzemedir ve gelecek yıllarda da tercih edilecektir. 

En iyi pvc kayar manşon ürünleri için sitemize göz atarak kaliteli parçaları tedarik edebilirsiniz.

View as Grid List
Sort by
Display per page